Compass Cargo
Compass Cargo

Nummer 1
på mässtransporter i Skandinavien

Vi har mer än 20 års erfarenhet inom transport och är "nummer 1" i Skandinavien när det gäller transporter till och från mässor.

Kontakta oss

Om oss

Compass Cargo är en del av Compass Fairs AS, som etablerades 1996. Compass Fairs har över 20 års erfarenhet av alla typer av transporter kors och tvärs i Europa. Som Nordens största mässarrangör har vi också störst spetskompetens på mässtransporter. Denna erfarenhet vill vi använda till att erbjuda våra kunder smidiga lösningar. Vårt team är experter på transporter, lastning, lagring, lossning och vår vision är att leverera bra transporttjänster till rätt pris.

"Vi gör transporten enkel och effektiv"

About us

Kontakta oss

Compass Cargo

Compass Fairs AS
Industriveien 19
2020 SKEDSMOKORSET
NORWAY

Phone:
+47 928 31 333

Email:
order@compasscargo.no
invoice@compasscargo.no

Våra anställda

Einar Evensen

Einar Evensen

Transport Manager

(+47) 928 31 333 einar100@compasscargo.no
Brian Fabricius

Brian Fabricius

Teknisk direktør

(+47) 928 38 723 brian95@compassfairs.no
Tomasz Pona

Tomasz Pona

Driftssjef - Oslo

(+47) 920 64 625 tomasz64@compassfairs.no
Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Projektkoordinator Boligmesse

(+47) 482 34 070 heidi81@compassfairs.no
Lindis Sletvik

Lindis Sletvik

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 971 77 289 lindis56@compassfairs.no
Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Driftssjef - Trondheim

(+47) 920 67 361 erlend62@compassfairs.no
Eivind Njøs

Eivind Njøs

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 957 54 355 eivind8@compassfairs.no
Hi! We use cookies to improve this website. By continuing to use our services, you are giving us your consent to use cookies. Learn more here.