Compass Cargo
Compass Cargo

Nummer 1
i messetransport i Skandinavien

Vi har mere end 20 års erfaring med transport, og er "nummer 1" i Skandinavien indenfor transport i forbindelse med messer.

Kontakt os

Om os

Compass Fairs AS blev startet i 1996. Vi har over 20 års erfaring med alle typer transport på kryds og tværs af Europa, og som Nordens største messearrangør har vi også spidskompetanse på messetransport. Denne erfaring vil vi nu bruge på at tilbyde enkle løsninger til vores kunder. Vores team er eksperter på fragt, lasting, lagring og lossing.

"Vi gør transport enkelt og effektivt"

About us

Kontakt os

Compass Cargo

Compass Fairs AS
Industriveien 19
2020 SKEDSMOKORSET
NORWAY

Phone:
+47 928 31 333

Email:
order@compasscargo.no
invoice@compasscargo.no

Kontakt personer

Einar Evensen

Einar Evensen

Transport Manager

(+47) 928 31 333 einar75@compasscargo.no
Brian Fabricius

Brian Fabricius

Teknisk direktør

(+47) 928 38 723 brian7@compassfairs.no
Tomasz Pona

Tomasz Pona

Driftssjef - Oslo

(+47) 920 64 625 tomasz7@compassfairs.no
Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator - Boligmesse

(+47) 482 34 070 heidi16@compassfairs.no
Lindis Sletvik

Lindis Sletvik

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 971 77 289 lindis21@compassfairs.no
Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Driftssjef - Trondheim

(+47) 920 67 361 erlend100@compassfairs.no
Eivind Njøs

Eivind Njøs

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 957 54 355 eivind12@compassfairs.no
Hi! We use cookies to improve this website. By continuing to use our services, you are giving us your consent to use cookies. Learn more here.