Compass Cargo
Compass Cargo

Nummer 1
på messetransport i Skandinavia

Vi har mer enn 20 års erfaring innen transport, og er "nummer 1"i Skandinavia innen transport relatert til messer.

Kontakt oss

Om oss

Compass Cargo er en del av Compass Fairs AS, som ble startet opp i 1996. Compass Fairs har over 20 års erfaring med all type transport på kryss og tvers av Europa, og som Nordens største messearrangør har vi også størst spisskompetanse på messetransport. Denne erfaringen vil vi nå bruke på å tilby enkle løsninger til våre kunder. Vårt team er eksperter på frakt, lasting, lagring og lossing, og vår visjon er å levere gode transporttjenester til fornuftige priser.

"Vi gjør transport enkelt og effektivt"

About us

Kontakt oss

Compass Cargo

Compass Fairs AS
Industriveien 19
2020 SKEDSMOKORSET
NORWAY

Phone:
+47 928 31 333

Email:
order@compasscargo.no
invoice@compasscargo.no

Våre ansatte

Einar Evensen

Einar Evensen

Transport Manager

(+47) 928 31 333 einar39@compasscargo.no
Brian Fabricius

Brian Fabricius

Teknisk direktør

(+47) 928 38 723 brian87@compassfairs.no
Tomasz Pona

Tomasz Pona

Driftssjef - Oslo

(+47) 920 64 625 tomasz15@compassfairs.no
Heidi Janett Lindahl

Heidi Janett Lindahl

Prosjektkoordinator - Boligmesse

(+47) 482 34 070 heidi13@compassfairs.no
Lindis Sletvik

Lindis Sletvik

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 971 77 289 lindis89@compassfairs.no
Erlend Rosanoff

Erlend Rosanoff

Driftssjef - Trondheim

(+47) 920 67 361 erlend91@compassfairs.no
Eivind Njøs

Eivind Njøs

Prosjektkoordinator - Eksterne arrangementer

(+47) 957 54 355 eivind81@compassfairs.no
Hi! We use cookies to improve this website. By continuing to use our services, you are giving us your consent to use cookies. Learn more here.